İspanyolca, İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela’da resmi dil olarak kabul edilmektedir.

 

Seviye

Dil Seviyelerine Göre İspanyolca Kur Basamakları

A1 Somut ihtiyaçları dile getirerek, günlük hayatta kullanılan basit cümleleri anlayabilen kişi kendini rahatça ifade edebilir.
A2 Basit anlatımlarla yaşadığınız yeri, yakın çevrenizle ilgili genel durumları açıklayabilir,  İletişiminizi bir üst basamağa çıkarabilirsiniz.
B1 İspanyolcanın anadil seviyesinde konuşulduğu yerlerde kişisel tecrübelerinizi, hayallerinizi, umutlarınızı ve hedeflerinizi anlatabilir, görüşlerinizi ortaya koyabilirsiniz.
B2 Somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini anlayabilirsiniz. İspanyolca konuşan kişilerle  zorlanmadan,   akıcı bir şekilde anlaşabilirsiniz
C1 Açık, net ve sistemli bir şekilde kendinizi ifade edersiniz.  Dili günlük hayatta, iş hayatında, mesleki eğitimde ve yüksek öğrenimde esnek ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.
C2 Çağdaş Latin Amerikalı ve İspanyol yazarların edebi eserlerini kolayca okuyabilir,  bir tabloyu tasvir edebilir, reklam metni yazabilir, söylenenleri tam ve doğru şekilde aktarabilirsiniz.

 

İspanyolca Özel Ders Avantajı 

Tüm şubelerimizde, kursiyerlerimizden gelen özel ders talepleri doğrultusunda, özel eğitim danışmanımızla birlikte size özel planlanan tarih, gün ve saatlerde bireysel katılımcılara eğitim vermekteyiz. Kurumlardan gelen kurumsal dil eğitimi talepleri için de katılımcı kurumların kendi çalışma ofislerinde profesyonel eğitmenlerimizle ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmekteyiz.
Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar bire bir ve 2-3 kişilik VIP özel gruplar halinde ders alabilmektedirler.